Jdi na obsah Jdi na menu
 


Turnaj 2004 Milovice, 2 místo

6. 2. 2016

sestava: Duda, Švanc, Jony, Mates, Šery, Ladák, Lukyna, Švejnožka

Turnaj v Milovicích s o rok staršími Mladá Boleslav 05) se klukům výsledkově povedl, prohráli jediný zápas, herně to bylo jako na houpačce, krásné momenty a nasazení střídaly ty horší a neaktivitu. Celkově ale myslím, že pěkných momentů bylo více a kluci si zaslouží spíše pochvalu. Přesto je stále potřeba opakovat, že chyba, která se stane, když chceme hrát konstruktivně vůbec nevadí, co ale vadí velmi je nenasazení, nedisciplína, neaktivita, nenabízení se, nedůslednost....
První zápas s Nymburkem kluci začali barcelonským tlakem, jedna přihrávka střídala druhou a soupeře jsme vůbec nepouštěli k míči. Tato pasáž mi přišla nejpovedenější z celého turnaje. I když jsme dostali 2 góly, tak my jsme hráli fotbal. Za stavu 2:1, kdy se hra už vyrovnala a už to vypadalo, že zápas nezlomíme, kluci nic nevzdali a během několika minut zápas otočili třemi góly i výsledkově na 4:2. Krásný zápas.
Druhý zápas jsme hráli se stejně starými kluky z Mladé Boleslavi, minule nás přehráli, nyní jsme jim vše oplatili. Hráli velmi tvrdě, ale kluci se až na malé vyjímky nenechali rozhodit a hlavně Mates Bolce ukázal, že nejlepší odpovědí na hru a možná provokace je fotbalový um a chytrost. Potlesk yes
Třetí zápas proti pozdějšímu vítězi turnaje jsme nezvládli ani herně ani výsledkově. Vše jsme si rozebrali, kluci se musí soustředit a hrát stále stejně každý zápas, tady jsme po 2 krásných zápasech propadli. Čtvrtý zápas s asi nejslabšími Hrdlořezy byl ze začátku opatrný, jakoby kluci měli strach udělat chybu. Sice to bylo na jednu bránu, ale z naší strany dlouho bez gólu. Druhá část se příchodem Švejnožky a Matese zpřesnila, uklidnila a přišly i pěkné akce a góly. Jinak takovýto zápas je třeba hrát jako každý jiný, stále dokola stejné věci a stejná správná řešení, nenechat se strhnout k individuálnímu řešení a snaze dát si gól, protože pak nemáme jako tým nic. Jedině pak se dočkáme jednoznačného průběhu a všichni kluci nasbírání více bodů. 
Poslední zápas jsme dlouho soupeře k ničemu nepouštěli, kluci hráli pěkně a zodpovědně, byli týmově a herně určitě lepší. S přibývajícím časem bez našeho gólu se ale soupeř začal prosazovat individuálně a i on začal mít šance. Podržel nás ale tak jako po celý turnaj výborně chytající Davča. 

Nejlepším hráčem týmu byl vyhlášen Švacni, po těsném souboji s Laďasem, a nejlepším útočícím hráčem celého turnaje byl vyhlášen Mates. Krásná práce kluci, gratulujeme!!! 
 

 
 

 Statistiky

Online: 1
Celkem: 76879
Měsíc: 1368
Den: 48